Pro umístění háků

O efektivnost a pořádek na pracovišti se postará perfo společnosti bott. Nástroje a drobné díly jsou systematicky k dispozici, což zaručuje rychlý přístup k nim. perfo nabízí jednotný systém se spoustou různých háčků a držáků nástrojů perfo.

Děrované desky perfo jsou vhodné zejména pro montáž na stěnu nebo na pracovní stůl. Kromě toho nabízí volně stojící stojany perfo a mobilní zařízení perfo spoustu možností pro flexibilní umístění nástrojů a materiálu. Dále je možné děrované nebo drážkované desky perfo integrovat na skříně cubio a dílenské vozíky. Ve vestavbě do vozidla bott vario je na bočních dílech standardně k dispozici rastr perfo. Dále je možné opatřit rastrem perfo obložení vnitřních stěn vozidla nebo dělicí stěny vozidla.

Jeden systém - nekonečné množství možností

Na děrované a drážkované desky perfo můžete umístit velké množství různých držáků nástrojů: přihrádky, odkládací boxy, držáky vrtáků, třmenové držáky, dvojité hákové držáky, drátěné koše,

háčky, magnetické držáky, držáky papírové role, držáky na hadice, držáky nástrojů nebo svěráky na nástroje. Program završují různé sortimenty držáků.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

perfo_kfz_werkstatt.jpg

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: