Chraňte své citlivé výrobky

Společnost bott nabízí svůj systém pro pracoviště avero na přání také kompletně v provedení ESD. Při zpracování mikroelektronických montážních sad jsou dnes pracoviště s konzistentně vodivými povrchy v mnoha oblastech ruční montáže nepostradatelné. Chrání před nekontrolovanými elektrostatickými výboji a tím i před neviditelným poškozením uvnitř montážních dílů. Všechny výrobky bott ESD odpovídají normě IEC 61340-5-1.

Společnost bott zjistí vaši individuální potřebu, poskytne vám podrobné poradenství ke koncepci vašeho pracoviště a naplánuje trojrozměrně zařízení společně s vámi. Po dodání vám budeme rádi nadále poskytovat poradenství. avero je možné díky jeho modulární koncepci flexibilně upravovat nebo rozšiřovat také dodatečně.

Jeden systém - nekonečné množství možností

Společnost avero se postará o efektivnost ruční montáže a pomůže vám realizovat nejvyšší požadavky na kvalitu při výrobě.

U systému pro pracoviště ESD avero jsou vzájemně spojené všechny nástroje a zařízení pomocí vodivých povrchů a montážních dílů.

Všechny výrobky ESD společnosti bott odpovídají normě IEC 61340-5-1. Rychlý tok materiálu a krátké přípravné časy lze jednoduše etablovat. avero tak reaguje na nepřetržitý proces zlepšování a neustálé změny v moderní výrobě.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

avero_esd_armband.jpg

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: