Práce s asistenčními systémy

Naše montážní pracoviště avero je možné provést jak jako pracoviště s jedním stanovištěm, tak i složit ve výrobní linky. Pomocí válečkových dopravníků pásů je držák nástrojů předáván z jedné stanice do druhé. Od kompletování montážních dílů až po kontrolu obrobku tak zajistíme neměnnou vysokou kvalitu výrobků. Pohotovostní vozíky a regály FIFO zajistí nepřetržité zásobování a postarají se o plynulý přísun materiálu u linky.

Společně s naším kooperačním partnerem Armbruster Engineering můžete začlenit vedení dílny koncipované individuálně pro vás a napojit na to nutné nástroje a stroje. Například kompletování pomocí Pick-by-Light a zobrazené pokyny v datových brýlích zprostředkují pracovníkovi pracovní instrukce. Nebo pomocí headsetu prostřednictvím Pick-by-Voice. Váš pracovník potvrdí provedený pracovní krok svým hlasovým vstupem. Systém poskytne akustickou zpětnou vazbu při odebrání dílů.

Jeden systém - nekonečné množství možností

Děrované desky perfo s držáky nástrojů a bottBoxy efektivně a řádně organizují nástroje a materiál u systému pro pracoviště avero. Jednotlivé stanice ve vaší výrobní lince můžete zařídit ergonomicky optimálně. Válečkové dopravníky přepraví držáky nástrojů.

S našimi pohotovostními vozíky a regály FIFO zorganizujete optimální tok materiálu. Od kompletování montážních dílů až po kontrolu obrobku tak s aero zajistíte neměnnou vysokou kvalitu výrobků.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Společnost*
Dejte nám prosím vědět na Společnost

Jméno*
Dejte nám prosím vědět na Jméno

Příjmení*
Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Ulice*
Dejte nám prosím vědět na Ulice

Pošt. směrovací číslo*
Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Město*
Dejte nám prosím vědět na Město

E-mail*
Dejte nám prosím vědět na E-mail

Zpráva

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Souhlas*
Musíte potvrdit formulář souhlasu

Ochrana dat*
Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha*
Please confirm the Captcha

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: