Vybavení malých a velkých flotil

Jste manažerem flotily a hledáte ideální regálový systém pro dodávková vozidla ve Vaší servisní flotile? Profesionální vestavba do vozidla bott vario3 je jako stvořená pro standardizaci nejlepších flotil vozidel. Perfektní a dlouhodobé řešení vestaveb pro Vaši flotilu užitkových vozidel se postará o plynulou a jednoduchou manipulaci se zajištěním nákladu a systematicky a bezpečně uloží Vaše kufry na nástroje, stroje, spotřební materiál a náhradní díly. Zjednoduší se tím Váš management vozového parku a pomůže Vám hospodárně a efektivně pracovat. Bez ohledu na to, jaké úkoly musíte splnit - s našimi modulárními systémy jste pro všechny výzvy vybaveni.

Vestavby bott - Vaše výhody

U nás profitujete z našich dlouholetých, více než třicetiletých, zkušeností s vybavováním flotil užitkových vozidel různých velikostí. S touto kompetencí lze efektivně plnit Vaše každodenní úkoly. Mnoho prvků pro zajištění nákladu Vám poskytne praktický užitek v každodenní práci a ušetří čas a peníze. Získáte od nás obsáhlé poradenství k detailům a individuální plánování vestavby do Vašich vozidel.

Kromě vestaveb bott vario3 Vám vozidlo vybavíme i elektrickými přídavnými komponenty, jako jsou výstražné systémy nebo pracovní světla a postaráme se také o provedení polepů na vozidla. Rovněž Vám můžeme nabídnout i řešení pro speciální vestavby.

Pokud očekáváte více, než jen vestavby do vozidel, jste u nás na správném místě. U nás bude o Vás od počátku dobře postaráno – od plánování, přes realizaci až po dodání Vaší servisní flotily. Instalujeme pro Vás elektronické komponenty a mnohá další příslušenství. U nás například získáte moderní řešení z oblasti IoT (Internet of Things) a intralogistiky ve vestavbách do vozidel, pro optimalizaci vašich procesů a pracovních postupů. Společně s Vámi vytvoříme efektivní management flotily budoucnosti. Společně nalezneme vhodné řešení pro Vaše flotilová vozidla!

 

Poradenství & péče

Dáme Vám užitečné tipy, jaká flotilová vozidla jsou nejvíce vhodná pro Vaše úkoly a jaké komponenty ve vestavbě do vozidla jsou důležité. Naši odborníci naplánují Vaše individuální řešení vozidel a přitom zohlední veškeré související faktory, jako je růst produktivity, ergonomie, funkčnost a přehlednost. Přitom není podstatné, zda se jedná o elektromobily nebo běžná dodávková vozidla.

Management rizik

Jako certifikovaný partner pro vestavby do vozidel spolupracujeme úzce s výrobci vozidel. Vestavby bott vario absolvovaly bezpočet nárazových zkoušek a jsou certifikovány značkou GS. To znamená maximální bezpečnost pro řidiče a minimální riziko pro manažery vozového parku.

Image

Celosvětová síť

Prostřednictvím naší rozsáhlé sítě, našich kooperací a dlouhodobých partnerství s výrobci vozidel a leasingovými společnostmi u nás získáte individuální řešení z jedné ruky. Není důležité, zda upřednostňujete leasing Vaší servisní flotily nebo si chcete dodávková vozidla raději koupit. Budeme Vás informovat o trendech a realizovat pro Vás potřebné kroky. Již dlouho vybavujeme velké servisní flotily pro renomované německé společnosti.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: