Řešení pro valníky a valníkové nástavby

Každý, kdo řídí dodávku s otevřenou ložnou plochou, zná dobře výzvy, které mohou nastat, při zajištění nákladu a vybavení. S valníkovou nástavbou bottTainer Vám nabízíme užitečného pomocníka. Kvalitní přepravní box pro lehké transportéry perfektně organizuje nákladní prostor. Skříňový box pro valníky poskytuje přehled o nástrojích, strojích a drobných dílech na Vašem valníku - a to pro vozidla s jednoduchou i dvojitou kabinou.

Všechno je přehledně uspořádáno

Robustní rámová konstrukce dodá kontejneru vysokou stabilitu. Boční díly a podlahu skříně na nástroje vyrábí společnost bott z odolného pozinkovaného ocelového plechu, hrany jsou navíc zesílené. Díky ochraně proti stříkající vodě zůstane obsah skříně suchý. S dvoubodovým zamykáním je box bezpečně uzamčen. Nástavba bottTainer se dodává v provedení vhodném jak pro Váš valníkový vůz, tak i pro Váš pick-up. Jedná se o perfektní velký box na nářadí pro valníková vozidla.

bott Vám nabízí praktické pomůcky pro zajištění nákladu na Vašem valníku, jako je například odolná plachta pro zajištění nákladu pro Vaši valníkovou nástavbu. Zajišťuje volně ložený náklad na otevřené ložné ploše valníku mnohem lépe než běžná síť s velkými oky. Vyvinuli jsme prodyšnou, ale mimořádně odolnou plachtu, například pro možnost dobrého udržení jemného písku nebo zeleného odpadu na valníku. Malé a lehké předměty zůstávají bezpečně ležet na ložné ploše i při silném větru nebo nouzovém brždění. Tkanina také poskytuje velkou výhodu v tom, že zvenku nelze poznat, co je pod plachtou uloženo. Díky tomu je Vaše valníkové vozidlo efektivně chráněno před krádeží.

Promyšleno do nejmenších detailů

V pick-upu s přestavbou pro řemeslníky poskytuje podlahový modul dostatek nákladového prostoru. Velké zásuvky s plným výsuvem umožňují ergonomický přístup k materiálu, protože se nemusíte namáhavě ohýbat do vozidla. S touto dokonalou zástavbou pro servis lze snadno a bez problémů udržovat pořádek a perfektní organizaci vybavení v nejmenším prostoru. Bez ohledu na to, zda s pevnou střechou nebo bez ní.

Na horní úroveň vestavby s podpodlahovým modulem bott lze připevnit velký náklad. Robustní dřevěná podlahová deska má protiskluzový povrch. Kromě toho je na ni možno dodatečně upevnit další příslušenství, jako jsou lišty pro zajištění nákladu nebo vysokozátěžová výsuvná deska s plným výsuvem. Podpodlahové moduly bott mohou být individuálně vybaveny zásuvkami, euroboxy nebo policemi. Mnohostranné členění zásuvek zajišťuje přehledný pořádek.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme!

Pole označená * jsou povinná pole.

Dejte nám prosím vědět na Společnost

Dejte nám prosím vědět na Jméno

Dejte nám prosím vědět na Příjmení

Dejte nám prosím vědět na Ulice

Dejte nám prosím vědět na Pošt. směrovací číslo

Dejte nám prosím vědět na Město

Dejte nám prosím vědět na E-mail

0/1000

Prosím zanechte vzkaz

Musíte potvrdit formulář souhlasu

Přijměte prosím zásady ochrany osobních údajů

Captcha
Invalid Input

Kontakt

Service

Download
Kontakt central

Sledujte nás: